OBITELJSKA BICIKLIJADA „DJEČJI TJEDAN 2017“

U subotu 07.10.2017.godine u sklopu dječjeg tjedna u organizaciji DND Buzet i BK-Buzet održati će se obiteljska bicikljada, zajednička vožnja djece i roditelja, lagana biciklijada koja nije natjecateljskog karaktera.

Biciklijada je prilagođena osnovnoškolskom uzrastu ali se vožnji mogu pridružiti i oni mlađi uz pratnju.

Okupljanje od 10:00h ispred Sportske dvorane, start u 11:00h

Ruta biciklijade je planirana kako bi je mogli bez poteškoća odvesti od onih najmlađih pa do njihovih roditelja u pratnji. Start je kod Sportske dvorane, slijedi lagana vožnja do Mosta,  po nasipu uz rijek u Mirnu do Tombasina (fitness na otvorenom) te natrag prema Dvorani.

Tijekom biciklijade imati ćemo okrjepne stanice tj. moći ćete prigristi nešto slatko ili se osvježiti pićem.

Predprijave u školi kod razrednice ili razrednika.

Ruta obiteljske biciklijade.

U pratnji će biti članovi BK-Buzeta i klupsko vozilo.

U slučaju kiše biciklijada se otkazuje. :(