Obiteljska biciklijada „Dječji tjedan 2014“

U srijedu 08.10.2014.godine u sklopu dječjeg tjedna u organizaciji DND Buzet i BK-Buzet održati će se obiteljska bicikljada, zajednička vožnja djece i njihovih roditelja. Za razliku od proteklih godina kada se za dječji tjedan odvijala mountainbike utrka na području nogometnog igrališta i parka osnovne škole, za promjenu ove godine organizira se lagana zajednička biciklijada koja nije natjecateljskog karaktera.

Biciklijada je prilagođena osnovnoškolskom uzrastu ali se vožnji mogu pridružiti i oni mlađi uz pratnju.

Okupljanje od 10:00h ispred Sportske dvorane, prijave do 10:30h, start u 11:00h

Ruta biciklijade je planirana kako bi je mogli bez poteškoća odvesti od onih najmlađih pa do njihovih roditelja u pratnji. Start je kod Sportske dvorane, slijedi lagana vožnja do Mosta,  po nasipu uz rijeku Mirnu do Tombasina (novi fitness na otvorenom) te natrag prema Fontani gdje svih čeka slatko iznenađenje.

Tijekom biciklijade imati ćemo okrjepne stanice tj. moći ćete prigristi nešto slatko ili se osvježiti pićem. Svaki učenik koji se prijavi do ponedjeljka, 6. listopada dobiti će poklon.
Na Fontani svih čeka jedno slatko iznenađenje.

Predprijave u školi kod razrednice ili razrednika.

Ruta obiteljske biciklijade.

U pratnji će biti članovi BK-Buzeta i klupsko vozilo.

U slučaju kiše biciklijada se otkazuje. :(